Önce ban sonra hesap çalındı...

karakterim önce ban yeyip oyundan cıktı oyuna girmeye calısdıgımda bloke edildi uyarısı geldi. 1 dk geçmeden şifre yanlıs uyarısı aldım. anladımki biri carımın sifresini deişti yeni şifre alıp oyuna girdim fakat birkac sanıye içinde tekrar dc oldu oyundan cıktı yeniden şifre degişmek için siteye girdigimde mail adresi hatalı dedi ve karakterim calındı.. ve öteki carımda banlandı nedenini bilmiyorum. yardımcı olurmusunuz

EAGLE

Administrator
Yönetici
Logları incelediğimde karakterlerin ban sebebini koxp olarak görmekteyim. Hesap bilgilerinin değişimi hakkında inceleme yapıyorum. Detayli bilgi vericeğim bu konu üzerinden @esquerida1

Anladim ama bir hata olacak kopxla hic alakam olmadi benim. Çoğu macro kullanıyo onu goruyodur ama ben macro bile kullanmıyorum sadece genie disinda baska otom hicbirsey yok bende

o kadar emeklerimin boşa gitmesinin yanında birde şuan boşa yere giden zamanlarım oluyor. sizin güvenlik uygulamanızda skıntı oldugunu düşünmeye başlıyorum. gmrgameyi her sezonunda oynayan para yatıran biriyim yaşım 33 ve inanın program acıp ban yesem aahh yakalandım der hiçbiryere hiçbirşey yazmazdım. destan açıldığından beri maradonda farm yaptm ve uruk hailerin drobunu merak ettigimden genie kurup 2 saatligine bırakdm kesinlikle bir program kurmadım ki gerek de olduğunu düşünmüyorum zaten 2 car boş slotta tek ata kasmaya basladı. gereksiz ban yedim diyenlere inanmayan biriyim ki şuan kendim bunu yaşıyorum. ama durduk yere ban yedim diyip sadece macro actım diyenleri duyuyorum görüyorum. macronun veya baska şeylerin serbst olduğunu düşünenler var. ben sadece 2 carda genie acmama ragmen ban yiyen biri oldum. çok değil 70 tl farm paket 70 tllik belki item gitmiştir. bu paraların katkat fazlasını şans oyunlarında kaybedip üzülmeyen biriyim çünkü kendim oynadım kendim kaybetim göze aldım ki oynadım derim ama bu kadar yazmamın nedeni gereksiz yere gitmiş olması. ben bu şekilde birdaha oynayamam hak verirsiniz ki nasıl güvenip tekrar yeni oyunlarınızda oynayım. ama bence sizde güvenlik duvarlarınızı bir gözden geçirin derim.. @VYPER