BLACKSTAR / Sponsor yayıncılık.

Orjinal GMRGame ekibi merhabalar. Her DB'de olduğu gibi bu sunucudada sizinle çalışmak isterim. 2015 ' ten buyana twitch dahil olmak üzere tüm DB'lerinizde sponsor yayıncı olarak bulunmuştum. Eski oyuncular beni çılgın battle priest olarak tanıyorlar. Discord toplantıları ve yayınlarınızada katılmıştım sizde beni çılgın battle priest olara tanıyorsunuz aslında. Malesef beta sürecinde kale savaşları dışında yayın açamadım kendisini ispatlamış bir server olduğu için oyuncular direkt olarak officale gireceğinden beta bir tık zayıf geçti. Offical sürecindede DLive platformu üzerinden canlı yayınlarla serverinizi desteklemek isterim sizde başvuruyu olumlu değerlendirirseniz.

Dlive.tv/blackstaronline hesabımdan Pazartesinden - Cumartesi günleri olarak haftanın 6 günü günde minimum akşam saat 21.00 Gece 01.00 arası olmak üzere hergün 4 saat aktif yayın. Pazar günleri Sabah saat 10:00 arasından Akşam saat 20:00 arası olmak üzere 10 saat yayın yapabilirim. Yayın tekrarları kayıt altına alınıp kanalda duracaktır. HD ve akıcı bir yayınla yapacağım bunu 5MGB Upload 50MGB downloadım vardır ve Uydunet kullanmaktayım.

Youtbe.com/Blackstarsocial hesabımdanda aktif olarak pk videoları editleyip koyarak buna ekstra destek verebilirim. Eğerki değerlendirmeniz olumlu yönde olursa bana Discordunuz üzerinden veyada [email protected] üzerinden ulaşabilirsiniz. Cuma günü 21.00 ' ı heycanla bekliyoruz iyi çalışmalar...