SEBEPSİZ BAN?

GER

New member
Hesabım aynı şekilde farm yaparken şuanda giriş yapamıyorum blocked diyor ama sebebi nedir şimdi bunun? bi yanlışlık olması lazım uruk haide günlerdir yaptığım gibi genie macro ile her zamanki gibi farmdaydı karakterim herhangi bir illegal aktivite bişey yok
nick : BenOlursemCorona
id: ger123
@VYPER

EAGLE

Administrator
Yönetici
Hesabım aynı şekilde farm yaparken şuanda giriş yapamıyorum blocked diyor ama sebebi nedir şimdi bunun? bi yanlışlık olması lazım uruk haide günlerdir yaptığım gibi genie macro ile her zamanki gibi farmdaydı karakterim herhangi bir illegal aktivite bişey yok
nick : BenOlursemCorona
id: ger123
@VYPER
Selamlar , karakteriniz koxp sebebi ile banlandı. Duvar arkası mob keserken videonuz var. PM atarsan videoyu iletebilirim

GER

New member
Selamlar , karakteriniz koxp sebebi ile banlandı. Duvar arkası mob keserken videonuz var. PM atarsan videoyu iletebilirim
Allah aşkına görebilir miyim videoyu kastıgım slotta taş bile yoktu sadece macro açık çarı banladınız koxp diyorsunuz koxp olsa bu kadar emin konuşur muyum ben

GER

New member
Aşağıdaki linkden indirip izleyebilirsin. Skillerin menziline taş duvar vsvs girdiği zaman failed verir . Sende görüyoruzki atak yapıyor

https://s7.dosya.tc/server17/vd94g9/2020-10-06_22-31-06.rar.html
Ben macro açıp gitmiştim evet atak yapıyo görünüyo ama bilmiyorum görüntü bugu mu var bişey mi var
Siz kontrol edemiyo musunuz açın bakın ben altara da discorddan attım kullandığım macro programı dışında hiçbişey açık değildi şimdi bu çar nası böyle yaptı ben bilmiyorum ki zye geldiğinde
Ya koxp kullanıyo olsam bu kadar konuşur muyum gözünüzü seveyim banlarsınız biter koxp kullanmıyorum hiçbişey kullanmadım macro dışında diyorum bütün emeğim çöpe gitti bi tane görüntü bugu yüzünden ne desem ne yazsam şaşırdım artık ya
Girip bilgisayarımdaki arka planda çalışan uygulamalara bakın sadece MacroRecorder göreceksiniz bunu yapabiliyor pvp adminleri biliyorum

EAGLE

Administrator
Yönetici
Ben macro açıp gitmiştim evet atak yapıyo görünüyo ama bilmiyorum görüntü bugu mu var bişey mi var
Siz kontrol edemiyo musunuz açın bakın ben altara da discorddan attım kullandığım macro programı dışında hiçbişey açık değildi şimdi bu çar nası böyle yaptı ben bilmiyorum ki zye geldiğinde
Ya koxp kullanıyo olsam bu kadar konuşur muyum gözünüzü seveyim banlarsınız biter koxp kullanmıyorum hiçbişey kullanmadım macro dışında diyorum bütün emeğim çöpe gitti bi tane görüntü bugu yüzünden ne desem ne yazsam şaşırdım artık ya
Girip bilgisayarımdaki arka planda çalışan uygulamalara bakın sadece MacroRecorder göreceksiniz bunu yapabiliyor pvp adminleri biliyorum

Detayli kontrolleri sağlayıp tekrar bu konu uzerinden bilgi geçicem

GER

New member
Detayli kontrolleri sağlayıp tekrar bu konu uzerinden bilgi geçicem
Lütfen abi gerçekten hiçbişey kullanmadım severek oynuyordum ben ya
macro programımın adı MacroRecorder bakın göreceksiniz o ve knight başka hiçbişey yoktu evde bile değildim
uruk master yaratıgı zye gelmiş bi şekilde atmış duvardan bile geçmemiş zaten ben de bilmiyorum ki ne diyim bu videoya şimdi

yanlız suda var adam koxp acmış olsa orda video ceken kutu alamaz ayıktıram istedigi macroyu acsın mob cıkmadan öldürürdü yanlışlık olabilir

benm fark ettigim koxpta okun gittini göremiyoruz ! bunu biliyorum ama senin silahından cıkan ok görünüyor gidişide belli moba deymiyor