BERAMUS Yeni Sunucu "BERAMUS" 9 Ağustos'da Sizlerle , Detaylar İçeride !

AkkuS

www.gmrgame.net
Site Yetkilisi
Yönetici
242
41
Öne çıkan konu #1
Merhaba Değerli GmrGame Oyuncuları ,

Bildiğiniz üzere ELAGANCE sunucumuz yaptığımız yenilikler,eventler,yayınlar ile sizlerle Haziran ortalarına kadar aktif bi şekilde ilerlemişti.Oyuncularımızın ELAGANCE sunucuna verdiği büyük önem bizleri her zaman memnun ediyor, şuanda da , Umuyoruz ki yeni sunucu BERAMUS'da sizlere daha uzun ömürlü bi sunucuda zevkli bir farm ve pk heycanı yaratmayı planlıyoruz.

Diez , Ronark , Manes ve Elagance sunucularımızdan edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda sizler için harika bir veritabanı sizleri bekliyor olucak , yıllardır üzerinde çalıştığımız veritabanımız özlem duyduğunuz Knight Online zevkini sizlere yaşatmak için exp kasarken eğleneceğiniz, farm yaparken hırslanacağınız, upgrade yaparken heyecanlanacağınız ve PK atarken zevki doruklarda yaşayacağınız bir sunucu sizleri bekliyor olucak.

MANES ve RONARK Sunucusunun altına yeni bir sunucu #BERAMUS 9 Ağustos'da geliyor , sizleri Kurban Bayramında bol bol etkinlikler ile yeni sunucumuzda aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

⭐⭐⭐Yeni BERAMUS Sunucusu Detayları⭐⭐⭐
Son Level seviyesi 83 olucak , Exp sistemi orta ve yormucak düzeyde olucaktır.
⭐İlk Hafta +8 Item , +1 Takı ( 1 GB) aktif olucak ,
⭐Hepa İtem başta aktif olucaktır.
⭐Yeni Maradon Aktif
⭐RONARK ve ELAGANCE'da bulunan KC'leriniz ile eski sunucularda premium alıp yeni sunucularda kullanabileceksiniz.
⭐Yeni Skill açma sistemi aktifleştirildi , artık skilleriniz USKO gibi Spell Stone Powder ile açabileceksiniz.
⭐Oyunun başında Dragon Shell, Krowaz vb gibi itemler aktif olmucaktır.
⭐Yeni Drop sistemi geliştirildi ( USKO'da mantık değişti bu yüzden yapıldı )
⭐Delos Night War ve Otomatik KC Ödüllü Clan Deathmatch Etkinliği Aktifleştirildi. (Haftada 1 Kere ) takvime bakmayı unutmayınız.

⭐⭐⭐Yeni BERAMUS Sunucusunda Aktif Özelliklerimiz⭐⭐⭐
1) Yeni Skill Açma Sistemi (USKO ile Birebir)
Skill açma görevleri yenilendi! , Spell Stone Powder materyalinden ihtiyacınız kadar toplayıp, +70 Skilllerinizi açabilirsiniz.
Detaylar : TIKLA

2) Takı Kırdırma Sistemi Aktif ( Çöp Takılarınız Değerleniyor )
Bazı takıların değersizliğine değer katmak için yapmış olduğumuz çalışmadır.

3) Oyun Parası ile Çarkıfelek Çevirme Aktif ! (10.000.000M 1x Spin)
Sistemin çalışma mantığı oyun içinde toplam gb miktarı fazla artış olduğunda otomatik para ile çevirme sekmesi açılacak ve oyundaki çoğu Gold Bar otomatik eriyecektir , bu sayede anlık 1000 oyuncunun çevirmesi ile sunucudan 100 GB çıkışı olucak ve gb fiyat piyasında artış başlayacaktır.

4) Yeni Nesil Genie Sistemi Aktif !
Yeni Nesil Genie Sistemi ile birlikte Eskiye nazaran Genie'nin daha hızlı atack ve recovery yapabilmesi için server'a gönderilen paketlerin sayısı arttırılmıştır , artık bu genie ile ücretsiz daha hızlı atack ve recorevy yapabilcek ve macro'ya ihtiyaç duymucaksınız.

5) Oyun İçi Günlük Event Takvimi
Artık eventler'dan mağrum kalmaya , gm ve oyuncularla iletişime geçip kapı kapı dolaşmadan , oyun içerisinden çıkmadan günlük olan bütün eventleri (CR) dahil buradan öğrenebilceksiniz , artık bu sistem devamlı güncel event ve saatlerini göstericektir , sağ üstte KUM saatinden aktif olarak event'lara bakabilirsiniz.

6) Auto Mining Nedir, Nasıl Kullanılır ? (PK'cıların Tercihi)
Hareket halinde maden ve balıkçılık yapmanızı sağlar. Kazanılan eşyalar bankanızda biriktirilir.
Örnek ; PK Atarken,Pazar Yaparken veya EXP Kasarken Balık veya Madencilik Yapabilirsiniz. Kasılan bu itemleri auto mining bankasından bakabilir ve oradan item temin edebilirsiniz.

7) Monster Stone Voucher ( Çoklu Monster Stone Farmı)
Bazı yerlerden elde edebilceğiniz Monster Stone voucher ile hem pazarda satış hemde üstünüzde sınırsız Monster Stone biriktirebilceksiniz.

8) Emblem of Victory Ödüller ile Eventlar Daha Keyifli
Gmr Game sunucularında BDW , Chaos , FT vb gibi etkinler çok değerli ! etkinleri kaçırmadan oyuna para yatırmadan charınızı dizebilirsiniz.

9) Bahçe Farmı Aktif
Bildiğiniz üzere BAHÇE Farmı adı altında bulunan BOWL'da canavarlar daha önce ekli değildi , artık yeni sunucumuzda bahçe farmı ekli olucak ve BOWL'da aktif farm yapabilceksiniz.

10) Ronark Land Kill Quest Stone (Aldığın Her Kill Değerli)
Colony Zone'de Aldığınız Her Kill için 1 Adet Quest Stone Kazanıcaksız , Ben Priestim , Ben Tp Mageyim vb laflara girmeye gerek yok , Çünkü Party'de 1 Kişi Kill aldığında bu item party'deki herkeze 1 adet gelicektir.

Son düzenleme:

berkan64

Deneyimli Oyuncu
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
6
0
Yenilikler gerçekten çok güzel ve yerinde , yeni sunucuda ekibimle birlikte bizde varız. hayırlara vesile olması dileğimizle

abazakinq2

Deneyimli Oyuncu
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
35
1
Merak ettiğim bir kaç konu var onları yetkililere sormak isterim

-Genie altı macro serbest olacak mı ?
-Oyun içi pazarda kc satışı olacak mı ?
-Golden Mattock kaç kc olacak ?
-Auto Mining felan drop listesini bulamadım forumda ne zaman eklenir ?

Herkese şimdiden İyi Oyunlar

Alınan Beğeni: AkkuS

AkkuS

www.gmrgame.net
Site Yetkilisi
Yönetici
242
41
Merak ettiğim bir kaç konu var onları yetkililere sormak isterim

-Genie altı macro serbest olacak mı ?
-Oyun içi pazarda kc satışı olacak mı ?
-Golden Mattock kaç kc olacak ?
-Auto Mining felan drop listesini bulamadım forumda ne zaman eklenir ?

Herkese şimdiden İyi Oyunlar
1 - Serbest
2 - Evet
3 - şuanda belli değil
4 - 1 Hafta kala droplar eklenicektir

AkkuS

www.gmrgame.net
Site Yetkilisi
Yönetici
242
41
kurianın pot çiftlemesinide devilsiz aktif hale getirin lütfen kullanamıyoruz hiç ts 10 saniyede patlıyor çarın özelliğini kullanamıyoruz yani
Devil süre durumu böyle kalıcaktır dostum , damage almadığın sürece süresi bitmeden bozulmaz , belirli damage kadar tanklama yapar , bunun arttırılması demek kurian ölümsüz olması demek

elrosetta

Deneyimli Oyuncu
Deneyimli Oyuncu
Oyuncu
37
3
Devil süre durumu böyle kalıcaktır dostum , damage almadığın sürece süresi bitmeden bozulmaz , belirli damage kadar tanklama yapar , bunun arttırılması demek kurian ölümsüz olması demek
yok bende diyorum ki zaten devil böyle kalsın değişiklik olmasın fakat pot çiftleme özelliğimiz devil basmadan da olsun çünkü czde 8v8 de ts 10 saniye dayanmıyor buda bizim pot çiftleme özelliğini kullanamamızı sağlıyor yani kurianı kurian yapan şeylerden biri pot çiftleme kullanamıyorum 10k gelmeden canımız dolmuyor 15 kere pot basmamız gerekiyor bence düzeltilme yapılması lazım pot çiftleme olayında

AkkuS

www.gmrgame.net
Site Yetkilisi
Yönetici
242
41
yok bende diyorum ki zaten devil böyle kalsın değişiklik olmasın fakat pot çiftleme özelliğimiz devil basmadan da olsun çünkü czde 8v8 de ts 10 saniye dayanmıyor buda bizim pot çiftleme özelliğini kullanamamızı sağlıyor yani kurianı kurian yapan şeylerden biri pot çiftleme kullanamıyorum 10k gelmeden canımız dolmuyor 15 kere pot basmamız gerekiyor bence düzeltilme yapılması lazım pot çiftleme olayında
akşama deniyim ben bir çift pot basma olayını ne kadar fark ediyor , devamlı açık kalınca ölümsüz oluyormu çift potla bakıcam , büyük ihtimal gene kesemicek 2 warrior çift pot açık kaldımı

Facebook

Discord